دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای نظام به دانش آموزان است
دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای نظام به دانش آموزان است
معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش کاشمر گفت: ایام‌الله دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دانش آموزان است.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ حامد ناصری در جلسه هم‌اندیشی برای دهه فجر اظهار داشت: کارها را باید به صورت خودجوش پیش ببریم و منتظر دیگر تصمیمات نباشیم.

وی مطرح کرد: چون آموزش‌وپرورش مهد دانش آموزان است باید بتوانیم دستاوردهای دهه فجر را که یکی از رویدادهای بزرگ کشورمان است را به دانش آموزان معرفی کنیم.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش کاشمر عنوان کرد: دشمن برای انحراف دانش آموزان تلاش‌های بسیاری می‌کند تا بتواند آن‌ها را از محیط پرورشی دور کنند اما ما تا می‌توانیم باید با راهکارهایمان دانش آموزان را به سوی محیط آموزشی و پرورشی جذب کنیم.

ناصری بیان کرد: برای برنامه‌ی دهه فجر نباید به صرف گزارش دادن اکتفا کنیم بلکه باید کیفیت داشته و برای دانش آموزان مفید باشد.

وی یادآور شد؛ همزمان با ۱۲ بهمن ورود حضرت امام خمینی (ره) به کشور در کانون فرهنگی و تربیتی عاطفه‌ها مراسم گلبانگ و زنگ انقلاب برگزار و نواخته می‌شود.

ناصری گفت: هدف ما فقط شناختن شهدای انقلاب و دفاع مقدس به دانش آموزان است به همین دلیل گفتمان انقلاب را با مسئولیت بسیج دانش‌آموزی در ۱۴ بهمن تشکیل می‌دهیم.

وی همچنین از برگزاری میلاد حضرت زهرا (س) در فضای مجازی با مسئولیت دارالقرآن‌ها خبر داد و افزود: در ۱۶ بهمن برنامه‌های شب‌شعر، عطرافشانی و بازدید از خانواده‌های شهدا را با همکاری کانون فرهنگی و تربیتی لقمان برگزار خواهیم نمود.

  • نویسنده : مجتبی صاحب زمانی
  • منبع خبر : صدای خاوران