جاده مرگ موضوع مغفول شده مسئولین/مرگ جاده مرگ چه زمانی است؟!
جاده مرگ موضوع مغفول شده مسئولین/مرگ جاده مرگ چه زمانی است؟!
شامگاه امشب بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با یک کامیون در محور کاشمر به سه راهی شادمهر که به جاده مرگ شهرت یافته، یک نفر از چهار سرنشین خودروی پراید جان خود را از دست داد.

به گزارش ترشیز خوان؛ شامگاه امشب بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با یک کامیون در محور کاشمر به سه راهی شادمهر که به جاده مرگ شهرت یافته، یک نفر از چهار سرنشین خودروی پراید جان خود را از دست داد.

در همین خصوص فرمانده پلیس راه کاشمر در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه این حادثه ساعت ۱۹.۳۰ امشب در کیلومتر ۳۰ و در ابتدای حوزه استحفاظی شهرستان مه ولات اتفاق افتاد، افزود: در این حادثه خودروی پراید که همه از یک خانواده بودند و از سمت شادمهر به کاشمر در حرکت بود، با یک کامیون که از کاشمر به شادمهر در حرکت بود، شاخ به شاخ برخورد می‌کند.

سرگرد مهدی افتاده عنوان کرد: متأسفانه بر اساس شواهد یک نفر از چهار سرنشین خودروی پراید پس از انتقال به بیمارستان کاشمر فوت کرده است.

در همین خصوص روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کاشمر نیز به ایسنا گفت: در این حادثه دلخراش سه نفر از سرنشینان خودروی پراید با ۲ آمبولانس به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) منتقل شدند.

امیر افشار افزود: طی تماس با پایگاه اورژانس ۱۱۵ کاشمر و اعلام ماموریت مبنی برخورد شدید ۲ خوردو در ابتدای جاده ازغند، در مسیر کاشمر به شادمهر، بلافاصله آمبولانس پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای شهید مدرس(ره) کاشمر به محل اعزام شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه راننده خودروی پراید که ۳۴ سال سن داشت به علت شدت جراحات در اورژانس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) جان باخت. یکی دیگر از سرنشینان پراید که فرزند پسر این خانواده بود نیز به اتاق عمل منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است که متاسفانه حال وی وخیم گزارش شده است.

افشار یادآور شد: دیگر سرنشین مصدوم این تصادف نیز در بخش تحت نظر اورژانس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر بستری است.

کارشناس تصادفات پلیس راه شادمهر پس از بررسی صحنه علت وقوع این حادثه دلخراش رانندگی را انحراف به چپ کامیون عنوان کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایسنا