تأمین پزشک متخصص مطالبه اصلی مردم بردسکن است
تأمین پزشک متخصص مطالبه اصلی مردم بردسکن است
امام جمعه بردسکن با اشاره به سفر  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به شهرستان و افتتاح چهار طرح به ارزش بیش از 21 میلیارد تومان گفت: مردم نیاز به پزشک متخصص دارند و از مطالبات اصلی شهرستان است؛ مردم و خبرنگاران به جد پیگیر مطالبات و قول های داده شده مسئولان باشند.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ امام جمعه بردسکن در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که مصادف با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۲۲ بهمن ۵۷ بود از حضور گسترده و معنا دار مردم این شهرستان در مراسم خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

حجت الاسلام علی اصغر امینی از برنامه ریزی بسیار خوب مسئولین مربوطه در برگزاری مراسم یوم الله ۲۲ بهمن و برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی، قرآنی و هنری و افتتاح و کلنگ زنی ۵۵ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتبار ۷۶ میلیارد تومان تشکر کرد و گفت: به یمن این ایام ۱۰۰ درصد روستاهای بالای ۱۰ خانوار شهرستان بردسکن از نعمت برق برخوردار شدند و جشن برق در ۱۰۰ درصد روستاهای این شهرستان برگزار شد.

وی با اشاره به  پیگیری فرماندار شهرستان در خصوص رفع مشکلات و معضلات منطقه بیان داشت: فرماندار شهرستان که کمتر از یک ماه است معرفی شده به صورت جهادی در میدان است تا با همکاری و تعامل مسئولین و مردم مشکلات به حداقل برسد.

امام جمعه بردسکن به سفر  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای افتتاح چند طرح در حوزه بهداشت و درمان به شهرستان اشاره کرد و گفت: در این سفر یک ساعته چهار طرح به ارزش بیش از ۲۱ میلیارد تومان افتتاح و با اختصاص چهار  تخت آی سی یو بزرگسالان که ارزش آن ۴ میلیارد تومان است موافقت شد.

وی افزود: با توجه به اینکه دستگاه سونوگرافی تنها بیمارستان شهرستان فرسوده است و هیچ اعتمادی به تشخیص درست آن نیست مقرر شد یک دستگاه سونوگرافی پیشرفته به شهرستان اختصاص داده شود.

حجت الاسلام امینی بیان کرد: دستگاه رادیو لوژی بیمارستان خراب است و بیماران مجبورند به بخش خصوصی مراجعه کنند و هزینه زیادی را متحمل شوند و یکی دیگر از مطالبات اولیه و اصلی شهرستان بحث تأمین پزشک متخصص است که ضرورت است مسئولین مربوطه پیگیر امور مربوطه باشند.

امام جمعه بردسکن از مردم و خبرنگاران خواست به جد پیگیر مطالبات و قول های داده شده مسئولان باشند و تا زمانی که محقق نشده است از آنها مطالبه کنند.

خبرنگار: حوریه صادقی زیرک آباد

انتهای پیام/