بلاتکلیفی اماکن ورزشی/بلاتکلیفی شهروندان در مورد فیش‌های عوارض شهرسازی
بلاتکلیفی اماکن ورزشی/بلاتکلیفی شهروندان در مورد فیش‌های عوارض شهرسازی
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: در این فیش‌ها ۲ تاریخ متفاوت برای مهلت پرداخت درج شده است که این امر سبب بلاتکلیفی برای شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از سرویس شورای شهر افق تهران، سیداحمد علوی عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه در فیش‌های عوارض شهرسازی صادر شده در اسفند گذشته ۲ تاریخ متفاوت برای مهلت پرداخت درج شده است، اظهار داشت: در این فیش ها هم درج شده که ۴۰ روز مهلت پرداخت وجود دارد و از طرفی هم مهلت پرداخت تا ۲۸ اسفند درج شده است.

وی با اشاره به بلاتکلیفی شهروندان ادامه داد: لازم است در این خصوص یا شهرداری طرحی آماده کند یا کمیسیون معماری و شهرسازی لایحه ای با قید ۲ فوریت ارائه کند تا منافع مردم تامین شود و شهروندانی که در اسفند فیش گرفتند به امید مهلت ۴۰ روزه برای زمان پرداخت برنامه ریزی کرده اما شهرداری تاریخ اعتبار را ۲۸ اسفند عنوان کرده است.

علوی همچنین با اشاره به بلاتکلیفی اماکن ورزشی و بهره برداری از این اماکن افزود: اعتبار لازم برای مناطق دیده شده اما برخی نگاه‌ها در سازمان ورزش و همینطور مصوبات گذشته موجب شده تا از این اماکن بهره برداری نشود و  در این خصوص لازم است طرح یا لایحه ای  ارائه شود تا شهروندان بتوانند از امکانات شهر استفاده کنند.
انتهای پیام/