مجله افق های نوین در شیمی از همه اساتید، پژوهشگران و دانشجویان علاقمند به موضوعات ذکر شده، دعوت می‌کند مقالات علمی پژوهشی، علمی ترویجی و مروری مرتبط را جهت بررسی از طریق ایمیل به دفتر نشریه در اهواز ارسال فرمایند.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از پایگاه خبری تجهیزنیوز، مجله افق های نوین در شیمی وابسته به مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد با پروانه انتشار رسمی (اختصاصی– الکترونیکی) به شماره ۸۵۳۱۰ در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف‌ تولید و ترویج علوم مرتبط با علوم شیمی و به‌ منظور تقویت‌ مبادله‌ آخرین یافته‌های‌ علمی‌، تحقیقاتی و کاربردی، اقدام به دریافت و انتشار مقالات پژوهشگران و صاحب نظران از سراسر کشور می نماید. این مجله امید دارد با فعالیت خود و با دریافت مقالات و انتشار منظم بصورت فصلی، دستاوردهای علمی محققان کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پایگاه های ملی معتبر کشور نمایه نماید.

مقالات ارسالی برای این مجله به ‌صورت دوسویه ناشناس داوری می‌شوند و پس از داوری و موافقت هیئت تحریریه به چاپ خواهند رسید.

حوزه های ارسال مقاله به شرح ذیل می باشند :

شیمی عمومی

شیمی آلی

شیمی تجزیه

شیمی معدنی

شیمی و مهندسی شیمی مواد

طیف سنجی

شیمی صنعتی

شیمی و تکنولوژی فرآیند

شیمی فیزیک

علوم محیط زیست

زیست مواد

تکنولوژی پلیمر

علم مواد

مهندسی شیمی

مهندسی و فناوری

مهندسی ایمنی

مهندسی بیوشیمی

لذا از همه اساتید، پژوهشگران و دانشجویان علاقمند به موضوعات مزبور، دعوت می گردد مقالات علمی پژوهشی، علمی ترویجی و مروری مرتبط با حوزه مندرج را جهت بررسی از طریق ایمیل به دفتر نشریه در اهواز ارسال فرمایند.

کد خبر: ۱۴۰۱۷۱۰۰۱۲۵۰۰۱۱