طرح واردات خودرو در بازار چه تاثیری دارد؟
طرح واردات خودرو در بازار چه تاثیری دارد؟
در بازار امروز قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو با افزایش ۵ میلیونی همراه بود و قیمت پراید از ۲۰۰ میلیون تومان هم فراتر رفت. قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک هم جهش قیمتی ۷ میلیونی را ثبت کرد و ۵۸۰ میلیون تومان معامله شد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از سرویس اقتصادی افق سرمایه، در معاملات امروز پژو ۲۰۶ تیب دو مدل ۱۴۰۱ که هفته گذشته وارد کانال ۳۰۰ میلیونی شد با جهش ۳ میلیونی به ۳۰۵ میلیون تومان رسید. در مدل ۱۴۰۰ اما این خودرو با ۵ میلیون تومان افزایش به ۲۹۵ میلیون تومان رسید و همچون مدل ۱۴۰۱ خود نزدیک به کانال ۳۰۰ میلیونی شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول مدل ۱۳۹۹ امروز هم با جهش ۴ میلیونی ۳۵۰ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ هم که هنوز وارد بازار نشده با افزایش در قیمت کارخانه همرا بود و ۱۸۱ میلیون و ۳۶۱ هزار تومان قیمت گذاری شد و باید دید پس از ورود این خودرو به بازار شاهد توزیع چه میزان رانت در آن خواهیم بود.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۱ با ۷ میلیون تومان افزایش همراه بود و ۴۱۲ میلیون تومان معامله شد. مدل ۱۴۰۰ این خودرو هم ۵ میلیون تومان گران شد و ۳۹۵ میلیون تومان معامله شد نسخه اتوماتیک و مدل ۱۴۰۰ با ۵ میلیون افزایش دیگر به ۵۸۰ میلیون تومان رسید و به نظر می رسد با این فرمان به قیمت ۶۰۰ میلیونی هم برسد

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ هم پس از کاهش یک میلیونی چهارشنبه امروز بدون تغییر بود و ۳۷۹ میلیون تومان معامله شد

پژو ۲۰۰۸ همچنان افزایش پیدا می کند و با ۲۰ میلیون تومان افزایش دیگر به ۱ میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان رسید.

رانا پلاس هم در مدل ۱۴۰۱ با ۴ میلیون افزایش همراه بود و ۲۹۹ میلیون تومان معامله شد و مدل ۱۴۰۰ این خودرو با ۱ میلیون تومان کاهش به ۲۸۵ میلیون تومان رسید.

سمند LX ساده در مدل ۱۴۰۰ با ۲ میلیون افزایش ۲۷۵ میلیون تومان معامله شد و در مدل ۱۴۰۱ با ۱ میلیون افزایش ۲۸۵ میلیون تومان معامله شد. سمند LX مدل EF۷ در نسخه ۱۴۰۰ با ۳ میلیون افزایش دیگر به ۳۰۸ میلیون تومان رسید.

انتهای پیام/