انتقاد نماینده مجلس از لغو ورود خودرو به بورس کالا/ وزارتخانه نمی‌تواند شب خواب‌نما شود و صبح اقدام کند
انتقاد نماینده مجلس از لغو ورود خودرو به بورس کالا/ وزارتخانه نمی‌تواند شب خواب‌نما شود و صبح اقدام کند
عضو کمیسیون صنایع و معادن بیان کرد: این وزارتخانه اگر نکته ای در عرضه خودرو در بورس کالا داشت، باید آن را بررسی و رفع می کرد و بعد دست به چنین اقدامی میزد، نمی‌شود یک وزارتخانه یک شبه خواب نما شود و صبح اقدام کند.

 به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ لطف الله سیاهکلی در گفت وگو با خبرنگار سرویس اقتصادی افق تهران؛ در مورد اقدام یکباره وزارت صمت در لغو عرضه خودرو در بورس کالا گفت: وزارت صمت ربطی به توزیع ندارد و این وزارتخانه باید تنظیم بازار کند این وزارتخانه هنوز متوجه نیست که مکانیزم تنظیم بازار ندارد و باید توضیح دهد که برنامه اش برای بازار خودرو چیست؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن اظهار کرد: ما فکر می کنیم اگر روش جدیدی بیاوریم که کسی کار نکرده باشد روش درستی است در صورتی که اینگونه نیست ما باید فهم درست از بازار و نیاز مشتری داشته باشیم و براساس آن فهم مقررات تنظیم بازار را طراحی کنیم و مکانیزم تنظیم بازار را داشته باشیم و براساس آن مکانیزم کاری که منطقی است را انجام دهیم.

وی ادامه داد: وزارت صمت برنامه مشخص، منطقی و عقل پسند ندارد و باید به کسانی که ثبت نام و پول واریز کردند، کد بورسی گرفتند پاسخ دهند و ضرر و زیان آنها را جبران کنند چراکه در این زمینه به مردم ظلم شده است.

سیاهکلی خاطر نشان کرد: این وزارتخانه باید اگر نکته ای در عرضه خودرو در بورس کالا داشت، بررسی و آن را رفع می کرد و بعد دست به چنین اقدامی میزد، نمی شود یک وزارتخانه یک شبه خواب نما شود و صبح اقدام کند.

انتهای پیام/