قول علوی برای حل مشکل حذف تابلو هتل ها توسط شهرداری
قول علوی برای حل مشکل حذف تابلو هتل ها توسط شهرداری
عضو شورای شهر تهران با اشاره به قوانین موجود و اقدام شهرداری در حذف تابلو هتل ها، به جامعه هتل داری قول پیگیری و حل این مشکل را داد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از سرویس شورای شهر افق تهران، نخستین جلسه هم اندیشی جامعه حرفه ای هتلداران استان تهران با رئیس کمیته گردشگری و میراث فرهنگی شورای شهر تهران با پیشنهاد سید احمد علوی، رئیس کمیته گردشگری و میراث فرهنگی شورای شهر تهران و با حضور ریاست اتحادیه و هیئت مدیره جامعه حرفه ای هتل ها، هتل آپارتمان ها و پانسیون های استان تهران، جمعی از جامعه هتلداران، برگزار شد.

در این نشست پیشنهادات و مشکلات مختلف جامعه هتل داران استان تهران مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به گفته اعضای جامعه هتل داران، یکی از مشکلات اصلی، موضوعات مرتبط با ساخت هتل در تهران است که علوی، عضو شورای شهر تهران قول مساعد برای پیگیری و حل این مشکلات را داد.

رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران در ادامه بر تلاش این شورا برای تحقق شعار «همچنین تبدیل تهران به مقصد گردشگری» تاکید کرد و گفت: به این منظور با همکاری و همراهی هتل داران می توان موانع و مشکلات را شناسایی و برطرف ساخت.

یکی دیگر از موضوعات مورد اشاره توسط رئیس هیات مدیره جامعه حرفه ای هتل داران، موضوع حذف تابلو هتل ها توسط شهرداری تهران بر اساس قوانین موجود بود که در این زمینه نیز علوی قول همکاری و رفع مشکل را داد.

وی با بیان اینکه برای حل مشکلات جامعه هتل داری در کمیته گردشگری شورای شهر تهران، کرسی حقوقی برگزار می شود تا مشکلات حقوقی بحث و برای رفع آنها برنامه ریزی صورت بگیرد افزود: یکی از سیاست های اصلی ما جذب گردشگر برای تهران است و طبیعتا گردشگر نیز به محل اقامت نیاز دارد.

وی ادامه داد: به همین منظور تمام تلاش خود را برای کمک به جامعه هتل داری انجام خواهیم داد تا در تهران مشکلی بابت اقامت گردشگران وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/