سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص انتخاب شد؛ مهرداد خادمی سکاندار هدایت شهرداری بندرماهشهر در لیگ دسته دوم کشور
سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص انتخاب شد؛ مهرداد خادمی سکاندار هدایت شهرداری بندرماهشهر در لیگ دسته دوم کشور
مدیرعامل باشگاه فوتبال شهرداری بندر ماهشهر گفت: مهرداد خادمی هدایت تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر را در لیگ دسته دو فوتبال کشور برعهده خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از عصرجهان، یوسف حیدری، مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر با اشاره به انتخاب مهرداد خادمی به عنوان سرمربی تيم فوتبال شهرداری بندرماهشهر افزود: با تصمیم هیات مدیره باشگاه شهرداری بندرماهشهر و همفکری با شهردار و اعضای شورای شهر بر اساس برنامه های تدوین شده و با توجه به خواسته های به حق هواداران دلسوز، مهرداد خادمی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه انتخاب شد.

مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر در ادامه اظهارداشت: خادمی ۴۴ ساله دارای مدرک مربیگری A آسیا یکی از مجرب ترین و کارآمد ترین مربیان فوتبال است که به عنوان سرمربی این تیم انتخاب و با تسلیم برنامه های خود، مشغول فعالیت خواهد شد.

️یوسف حیدری عنوان کرد: دست تمامی کارشناسان و خاک خورده های فوتبال شهرستان، هواداران، مردم عزیز و اصحاب رسانه را به گرمی فشرده و خواستار همراهی آن‌ها هستیم.

حیدری با بیان اینکه از ابتدای معرفی بنده بعنوان مدیرعامل باشگاه و هیئت همراه مجدانه در پی شناسایی و مذاکره مستمر با سرمربیانی مبتنی با منویات و برنامه ها و اهداف ترسیم شده ی باشگاه بوده‌ایم، عنوان کرد: براساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته از جانب باشگاه و با توجه به‌ نظر سرمربی جدید، سنجش و معیار انتخاب بازیکنان و استعدادهای شهرستان شایستگی های آنان و نیاز تیم‌ بوده تا بتوانيم به بهترین وجه با بازیهای مقتدرانه و نتایج درخور آینده ای درخشان را برای باشگاه رقم بزنیم.

️گفتنی است مهرداد خادمی سابقه ی سرمربیگری تیم های مطرحی از جمله استقلال اهواز، قشقایی شیراز ، خیبر خرم‌آباد را در لیگ یک و کارون اهواز، نفت امیدیه ، خیبر خرم‌آباد ، نفت و گاز گچساران در لیگ دو، و مربیگری ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان را در کارنامه خود دارد.

مدت قرارداد مهرداد خادمی با باشگاه شهرداری بندرماهشهر یکساله است.

 

خبرنگار: ناصر حکیمی