نام شعبه تامین اجتماعی نمین به شعبه صنعتی نمین تغییر یافت
نام شعبه تامین اجتماعی نمین به شعبه صنعتی نمین تغییر یافت
غلامحسین آگاهی گفت؛ در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال بنام “تولید ، دانش بنیان ،اشتغال آفرین “، تامین اجتماعی شهرستان نمین نیز حمایت از تولید ، نیروی کار و حمایت از شرکت های دانش بنیان را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از تایماز نیوز رئیس تامین اجتماعی شهرستان نمین اظهار داشت: در خصوص تغییر نام شعبه تامین اجتماعی نمین به شعبه صنعتی نمین ، پیگیریهای متعددی از جانب این شهرستان انجام شد و در سایه حمایت آقای افشین شیرزاده ، مدیرکل استان ، به حمدالله در دو هزار و سی یکمین جلسه هیات مدیره محترم سازمان مرکزی در تهران ، نام شعبه نمین به شعبه صنعتی نمین تغییر یافت وی افزود : در بین شعب تامین اجتماعی در سطح کشور ، شعبه تامین اجتماعی نمین ، جزو چندین شعبه ای می باشد که عنوان شعبه صنعتی با توجه به ظرفیت و پتانسلی که در حوزه صنعت دارد به خود گرفته است.

ایشان ادامه دادند: در راستای حمایت از تولید و کارآفرینان و تسریع امورات شرکای اجتماعی ، طی پیگیریهای که صورت گرفت تعداد جلسات هیات بدوی تشخیص مطالبات این شعبه از ۵ جلسه به ۸ جلسه در ماه افزایش یافته است.

وی افزود : در سه ماهه اول سالجاری در راستای حذف پرونده های کاغذی ، کلیه پرونده های کارگاههای این شعبه ، اسکن و درفرایند اجرای طرح پرونده الکترونیک قرار گرفته است. وی یادآور شد : پرونده های بیمه شدگان و مستمری بگیران نیز بصورت الکترونیکی و قابل بهر برداری می باشد.

رئیس تامین اجتماعی شهرستان نمین با بیان اینکه این شهرستان علاوه بر بحث کشاورزی، گردشگری بعنوان قطب صنعتی استان اردبیل نیز می باشد، گفت: با توجه به زیرساخت ها و پتانسیلی که در شهرستان نمین وجود دارد همچنین همدلی و همکاری که بین فرمانداری و سایر ادارات و فرهنگ بالای مردم این شهرستان دارا می باشد این شهرستان پتانسیل لازم برای جذب سرمایه گذاران داخل و خارج از استان و خارج از کشور را دارد.