هدف گذاری برای احیای ۲۸ واحد صنعتی راکد در سال جدید
هدف گذاری برای احیای ۲۸ واحد صنعتی راکد در سال جدید
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: يكي از مهمترین برنامه های این شرکت، احیای واحدهاي راکد و غیرفعال است که تلاش می شود با استفاده از ظرفیت های موجود، این واحدها احیاء و به چرخه تولید بازگردند.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از تایماز نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل، محمد اهلی در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی اردبیل۲ اظهار داشت: احیای واحدهاي راکد از جمله برنامه های این شرکت برای رونق تولید و اشتغال است که بدین منظور با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با استفاده از ظرفیت های موجود تلاش می شود در سال جاری ۲۸ واحد صنعتی راکد و غیرفعال در شهرک های استان به چرخه تولید بازگردند.
وی ضمن تشکر از استاندار اردبیل برای بازدید از واحدهای تولیدی در قالب ستاد تسهیل، این بازدیدها را راهگشا و زمینه ساز آشنایی مدیران با مشکلات سرمایه گذاران برشمرد و خاطرنشان کرد: در کنار برگزاری این جلسات و بازدیدها، شرکت شهرک های صنعتی نیز از تمامی ظرفیت های خود برای احیای واحدهای راکد استفاده می کند که استفاده از کلینیک کسب و کار از جمله این ظرفیت هاست.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: در کلینیک های کسب و کار که متشکل از کارشناسان و مشاوران کاربلد استان هستند، مشکلات واحدهای تولیدی به صورت میدانی مورد احصاء و آسیب شناسی قرار گرفته و راهکارهای مناسب برای رفع موانع و مشکلات آنان پیشنهاد می شود.
وی افزود: با اقداماتی که به منظور حمایت از واحدهای صنعتی و رفع موانع تولید در استان انجام می شود خوشبختانه از ابتدای سال جاری تاکنون ۶ واحد راکد در شهرک های صنعتی استان احیاء و به چرخه تولید بازگشته اند.
اهلی کاهش بروکراسی های اداری را یکی از لازمه های ضروری برای جذب سرمایه گذاری در استان برشمرد و ابراز امیدواری کرد تا با اقداماتی که به منظور حمایت از تولید و اشتغال انجام می شود روند سرمایه گذاری در استان تسهیل و افزایش یابد