گزارش حضور شهرداری اهواز در نمایشگاه تخصصی مبلمان و خدمات شهری و تجهیزات شهربازی در تبریز
گزارش حضور شهرداری اهواز در نمایشگاه تخصصی مبلمان و خدمات شهری و تجهیزات شهربازی در تبریز
حضور پررنگ شرکت های دانش بنیان در پانزدهمین نمایشگاه بین آلمانی مبلمان و خدمات شهری در تبریز؛ پانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و خدمات شهری از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷تیرماه با حضور مسئولان استانی و شهرداری تبریز توسط شرکت نمایشگاهی آرتانمانگر اردبیل در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تبریز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از خبرنگار پایگاه خبری عطر کارون، با اشاره به اطلاعات فنی این رویدادها تاکید کرد:پانزدهمین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری نیز با حضور ۳۰واحد تولیدی و بازرگانی از استانهای مختلف کشور در فضایی به متراژ۴۰۰متر مربع در سالن شهریار آغاز بکار می‌کند که فعالان حوزه انواع مبلمان شهری، تجهیزات پارکی ،نورپردازی ،ماشین آلات راهسازی حمل زباله و حمل مسافر در معرض دید شهرداران، مدیران شهری بخشداران، دهیاران خواهند گذاشت.

شهرداری اهواز هم جز کلانشهر های دعوت شده این نمایشگاه ضمن حضور تعدادی از پرسنل این مجموعه از نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

برگزاری نمایشگاه های متعدد در امور اقتصادی و صادراتی تاثیر بسزایی دارد، هدف از هر برگزاری نمایشگاه، دعوت از شرکت‌های دانش بنیان و تولیدکنندگان ماشین آلات مدرن و به روز دنیا و راه اندازی واحدهای تولیدی و کارخانه مرتبط با نمایشگاه جهت ایجاد فضایی مناسب برای ساماندهی، بهینه سازی در شهر می‌باشد.

از شاخصه های بارز این نمایشگاه‌ها حضور پررنگ شرکت دانش بنیان، برگزاری کارگاههای آموزشی و همایش‌های تخصصی می توان نام برد

بر لزوم تلاش برای پیگیری تحقق شعار سال در رابطه با «تولید؛ دانش‌‌‌بنیان، اشتغال‌‌‌آفرین» در راستای رشد اقتصادی کشور: بایستی اهتمام ویژه در جهت توسعه تکنولوژی و فناوری های جدید در بخش های مختلف و اخرین دستاوردها و یافته های علمی را در پیش بگیریم که یقینا با اعتقاد به خودباوری شاهد اتفاقات و تحولات بزرگی در این بخش خواهیم بود.

تلاش می شود نمایشگاه های پربار و در سطح بالایی با شرکت واحدهای تولیدی بزرگ در این نمایشگاه برگزار شود تا فعالان اقتصادی و واحدهای تولیدی کشور بتوانند از این طریق از ظرفیت و توان این واحدها بهرهمند شوند.

گفتنی است این نمایشگاه به مدت چهار روز از ۱۴ لغایت ۱۷ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه بین آلمانی در تبریز برپاست.

✍️ نیما حاتمی کاه کش