تانکرهای آب رسان هر روز ۲ ساعت منتظر دریافت حواله گازوئیل می شوند
تانکرهای آب رسان هر روز ۲ ساعت منتظر دریافت حواله گازوئیل می شوند
رئیس اداره امور عشایر بردسکن با گلایه از شرکت نفت شهرستان، خواستار رسیدگی به مشکلات سوخت تانکرهای آب رسان به روستاهای عشایری است.

رئیس اداره عشایر شهرستان بردسکن در گفت‌و‌گو با خبرنگار ترشیز خوان؛ ضمن بازدید از روستاهای عشایری با گلایه از شرکت نفت شهرستان گفت: متأسفانه تانکرهای آب رسان روستاهای ما هر روز دو ساعت منتظر دریافت حواله گازوئیل می شوند.

علی اکبر خاکشور اظهار داشت: در این هوای گرم که بسیاری از روستاها با مشکل آب شرب مواجه هستند و ادارات مختلف بسیج شده اند و با تانکر و به سختی، آب شرب روستاهای عشایری را تامین می کنند تانکرهای آب رسان هر روز در یک زمان خاص برای دریافت ۵۰ لیتر سوخت آزاد باید دو ساعت منتظر باشند ضمن اینکه با توجه به مسیرهای طولانی شهرستان ۵۰ لیتر کفاف سوخت تانکرهای آب رسان را نمی دهد.

وی با اشاره به برخی شهرستان‌های کوچکتر اطراف بیان داشت: در شهرستان های مجاور روزانه دوبرابر بردسکن به تانکرهای آب رسان سوخت با قیمت آزاد می دهند و این منصفانه نیست.

رئیس اداره عشایر شهرستان بردسکن برای کمک به کمتر شدن مشکل آبرسانی به روستاها خواستار اضافه شدن سوخت تانکرها و در اختیار قرار دادن سوخت در تمامی ساعات شبانه روز شد.

خبرنگار: مهدی غروی