استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون دفاع مقدس است/ همه مسئولیم
استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون دفاع مقدس است/ همه مسئولیم
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار کاشمر در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون دفاع مقدس است و همه ما نسبت به حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس مسئول هستیم.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ ظهر امروز جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس، در محل سالن اجتماعات فرمانداری کاشمر با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

مراد علی احمدزاده،  در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا و هفته گرامیداشت دفاع مقدس اظهار کرد: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان، تجلیل از دختران برتر علمی _ فرهنگی شهداء، استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش و بنیاد حفظ آثار  در راستای جهاد تبیین در موضوعات دفاع مقدس، برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در فضای دانشگاههای شهرستان از اهم برنامه‌های هفته بزرگداشت دفاع مقدس است که با همکاری و تعامل ادارات و مسئولین مربوطه در کاشمر برگزار می‌شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار کاشمر افزود: عطرافشانی مزار شهدا، به تصویر کشیدن دستاوردهای دفاع مقدس توسط گروه گرافیک دانشگاهها، مزین کردن فضای شهر، رونمایی از کتاب بیداد بغداد، برگزاری مسابقات فرهنگی، استفاده از کلیپ های دفاع مقدس در تلویزیون بانک‌ها و ادارات، اهدای لوح سپاس به رزمندگان و غیره از دیگر برنامه‌های مهم این هفته است.

احمدزاده گفت: ضرورت است اصحاب رسانه به انعکاس و پوشش خبری برنامه‌های هفته دفاع مقدس بویژه در فضای مجازی اهتمام بیشتری ورزند تا مردم بویژه نسل جوان و نوجوان ما بیش از گذشته با دستاوردها و ارزش‌های دفاع مقدس آشنا شوند.

وی با اشاره به مزین شدن سالن همایش فرمانداری به تصاویر شهدا، از همکاری مسئول نمایندگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کاشمر تشکر کرد و یادآور شد: استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیون دفاع مقدس است و همه ما مسئولیم که در جهت زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و ارزش های دفاع مقدس تلاش کنیم.

 

خبرنگار: حوریه صادقی زیرک آباد