انتشار فراخوان طراحی پوستر “هفته کیش”
انتشار فراخوان طراحی پوستر “هفته کیش”
سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت گرامی داشت هفته کیش "۱۴ تا ۲۰ آبان" و به منظور معرفی جزیره به مردمان ایران زمین، فراخوانی را در خصوص طراحی پوستر این رویداد بزرگ با موضوع "ایران قوی؛ کیش زیبا" برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از  سرویس صنعت افق سرمایه، هدف از انتشار این فراخوان؛  ایجاد تعامل اجتماعی میان هنرمندان کشور با استفاده از زبان هنر و امید آفرینی در زندگی خانواده های ایرانی است.

منطقه آزاد کیش، جزیره زیبایی ها؛ امروزه نیازمند زبان، ذهن خلاق و پویا است که بارقه نور امید و رونق اقتصادی در کالبد و روح جزیره کیش دمیده شود تا شاهد رونق هر چه بیشتر جزیره مرجانی در قرن جدید باشیم.

فراخوان طراحی پوستر “هفته کیش” در سطح کشور منتشر می شود از این رو تمام هنرمندان و طراحان گرافیک می توانند با ارسال آثار خود از ۲۳ تا ۳۰ مهر امسال در این رقابت شرکت کنند.

هنرمندان و طراحان گرافیک پوستر با اهتمام ویژه به شرایط اعلام شده مبنی بر رعایت “سه رنگ پرچم جمهوری اسلامی ایران” که بیانگر یکپارچگی، انسجام و وحدت این مرز و بوم و تجلی گر زیبایی های خاکپاره مرجانی است باید آثار خود را به پست الکترونیک Prad@Kish.ir ارسال کنند.

هر یک از طراحان ضمن این که مجاز به ارسال یک اثر هستند باید پوستر طراحی شده خود را در قالب JPEG با حجم کمتر از ۸ مگابایت “A3 عمودی و با رزولوشن ۳۰۰dpi” ارسال کنند و برای طراحی پوستر، استفاده از هر تکنیکی آزاد است.

جوایز سه نفر برگزیده به ترتیب۱۰ میلیون تومان، ۵ میلیون تومان  و ۳ میلیون تومان تعیین شده و نفرات منتخبباید فایل لایه باز اثر خود را پس از اعلام، به دبیرخانه ارسال کنند.

آثار ارسال شده نباید پیش از این در مسابقه‌ای شرکت و یا در جایی منتشر شده باشد در غیر این صورت از داوری و نمایشگاه حذف خواهند شد.

لازم به ذکر است چنانچه در هر مرحله مشخص شود که اثر ارسالی قبلا در نمایشگاهی شرکت کرده و یا کپی شده، از  نمایشگاه حذف خواهد شد.

ضمن این که مالکیت معنوی تمام آثار منتخب به سازمان منطقۀ آزاد کیش تعلق دارد این سازمان می تواند در چاپ، نشر و استفاده آن در تبلیغات اقدام کند و شرکت کنندگان منتخب مجاز به ارسال آثار در رویداد دیگر نخواهند بود.

از آثار برگزیده با درج نام صاحب اثر، در کلیه رسانه های مکتوب، مجازی، محیطی و … استفاده خواهد شد.

شرکت در این رویداد به منزله پذیرش تمام شرایط اعلام شده است.

تائید اصالت هنری اثر بر عهده ی طراح می باشد در غیر این صورت پاسخگویی به کلیه عواقب قانونی بر عهده صاحب اثر است.

انتهای پیام/