شمارش معکوس برگزاری رویداد کیش اینوکس
شمارش معکوس برگزاری رویداد کیش اینوکس
چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور تعداد ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی همراه با ۱۵۰ سخنران شامل “اساتید دانشگاه، مسوولان نهادهای دولتی، نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی سازمان های دولتی و خصوصی” در قالب ۳۶ نشست تخصصی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از  افق تهران؛ با استقرار دولت سیزدهم و در راستای سیاست ها و رویکرد های جدید اقتصادی دولت، نمایشگاه “کیش اینوکس ۲۰۲۲” از ۲۵ تا ۲۸ مهر امسال با مشارکت تصمیم سازان، دست اندرکاران، فعالان بازارهای مالی، بازار سرمایه و سایر ذینفعان و علاقمندان در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می شود.

با آغاز به کار این نمایشگاه، فرصت جدیدی برای بازنگری اقدامات انجام شده، ترسیم چشم اندازهای نو در حوزه اقتصاد و گسترش ارتباطات تجاری و اقتصادی بنگاه های اقتصادی ایجاد خواهد شد.

برگزاری این رویداد اقتصادی  با هدف معرفی فرصت های سرمایه گذاری با محوریت تقویت سرمایه‌گذاری در اقتصاد مولد، تسهیل توسعه و تجارت، ساماندهی سیاست‌ های پولی و مالی، توسعه مناطق آزاد و ویژه و نقش این مناطق در توسعه اقتصادی، مواجهه با ابر چالش‌های زیست ‌محیطی، تقویت شفافیت اقتصادی، تکمیل زنجیره‌های تولید ملی، امنیت سرمایه‌گذاری و رفع موانع، راهکارهای بهبود فضای کسب‌ و کار، بورس بین‌الملل و بانکداری آف شور، بررسی وضعیت رمز ارزها و تعیین جایگاه آن در اقتصاد، بازسازی و تقویت مناسبات بین‌المللی به ویژه با کشورهای منطقه، توجه بیش از پیش به اقتصاد دانش‌بنیان و سایر موضوعات مطرح شده در حوزه اقتصادی شده است.

نمایشگاه کیش اینوکس به عنوان یکی از بزرگترین رویداد های اقتصادی کشور با حمایت و مشارکت گسترده وزارتخانه ها، سازمان ها، فعالان اقتصادی بخش دولتی و خصوصی با حضور نخبگان اقتصادی و مشارکت کنندگان داخلی و خارجی برگزار می شود.

در این  رویداد اقتصادی  همایش ها و نشست های تخصصی در حوزه های مالی و اقتصادی از روز سه شنبه ۲۶ تا ۲۷ مهر در سالن های “خلیج فارس، ابن سینا، رازی، خوارزمی، ملاصدرا و ابوریحان” مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

همچنین در راستای برگزاری همایش ها و نشست های تخصصی می توان به فراهم سازی مقدمات استفاده از فناوری های نوین در حوزه اقتصادی دیجیتال به دو نشست “معرفی فرصت های سرمایه گذاری با رویکرد شهر هوشمند کیش و فرصت های پیش رو در دنیای NFT با محوریت مناطق آزاد” که روز سه شنبه ۲۶ مهر به ترتیب از ساعت ۹ و نیم تا ۱۱ در سالن ابوریحان و از ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه تا ۱۲ و ۴۵ دقیقه در سالن خوارزمی مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود اشاره داشت.

شرکت ها و سازمان های همچون سازمان بورس و اوراق بهادر و سایر ارکان بازار سرمایه، بانک ها، بیمه ها، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه ملی، بیمه مرکزی، اتاق بازرگانی ایران و تهران، سازمان خصوصی سازی، سازمان منطقه آزاد کیش و سایر شرکت های بخش خصوصی در این نمایشگاه حضور فعال دارند.

برگزاری نمایشگاه های کیش اینوکس در طول سال های متمادی به محلی جهت ارائه تصویر کاملی از قابلیت ها، ظرفیت ها و شرایط کلان اقتصادی کشور، تقارن و تبادل اطلاعات فعالان اقتصادی و ایجاد زمینه های تحول در مسیر توسعه اقتصادی کشور تبدیل شده است.

انتهای پیام/