هم افزایی بیشتر ارگانها، موجب ارتقای کیفیت زندگی در اهواز خواهد شد
هم افزایی بیشتر ارگانها، موجب ارتقای کیفیت زندگی در اهواز خواهد شد
شهردار اهواز گفت: هم افزایی بیشتر ارگانها، موجب ارتقای کیفیت زندگی در اهواز خواهد شد
به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛  به نقل از روابط عمومی شهرداری اهواز، رضا امینی شهردار اهواز در جلسه تقدیر و تکریم از نیروهای انتظامی که ۱۸ مهرماه در سالن جلسات شورای شهر اهواز برگزار شد با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر خوزستان بسیار سربلند و خوش نام و درخشان ظاهر شد، اظهار کرد: با وجود توطئه دشمنان برای بر هم زدن نظم و امنیت کشورمان، با درایت نیروی انتظامی و تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، این توطئه ها خنثی شده است.
وی افزود: امنیت و آرامش امروز مردم و این نظام مدیون نیروی انتظامی است که به همه نیروهای خوش نام این نهاد، خدا قوت عرض می کنیم. قطعا بخش زیادی از زحماتی که نیروی انتظامی متحمل می شوند، پنهان هستند.
  شهردار اهواز عنوان کرد: در شهرداری معتقد هستیم باید با نیروی انتظامی هم افزایی و مشارکت بیشتری درمورد فعالیت هایی که منتهی به ایجاد نظم در شهر می شود، وجود داشته باشد تا فضای آرامش بخش بیشتری برای مردم رقم زده شود.

امینی بیان کرد: شهرداری آمادگی دارد در همه بخش های قابل اشتراک با نیروی انتظامی و شهرداری، تفاهم داشته باشد و قطعا هم افزایی بیشتر، موجب ارتقای کیفیت زندگی در اهواز خواهد شد.