احداث ۱۰ الی ۱۵ زمین ورزشی در مدارس برای استفاده دانش آموزان و بانوان
احداث ۱۰ الی ۱۵ زمین ورزشی در مدارس برای استفاده دانش آموزان و بانوان
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: احیای ۴۰ زمین ورزشی روباز در اهواز در دستور کار است که پیشنهاد می شود ۱۰ تا ۱۵ زمین ورزشی در مدارسی که دارای فضای باز وسیع است برای استفاده دانش آموزان و بانوان احداث شود.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛  به نقل از  هنر قلم ، احمد سراج روز دوشنبه در هشتاد و دومین نشست رسمی شورای اسلامی کلانشهر اهواز در صحن علنی این شورا که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد، ادامه داد: با توجه به گرمای هشت ماهه اهواز و کمبود مدارس خوزستان به وسایل سرمایشی، مسوولان استان نباید اجازه خروج کولرهای قاچاق که امروز در مالکیت دولت است از این استان را بدهند ضمن اینکه باید تلاش شود تا این کولرها در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب برای اجرای اردوی راهیان نور پیشرفت افزود: پیشنهاد می شود مکانی برای تجمیع تمام دستاوردهای علمی، صنعتی، نظامی و شرکت های دانش بنیان در قالب نمایشگاه ایجاد شود.

سراج ادامه داد: احیای ۴۰ زمین ورزشی روباز در اهواز در دستور کار است که پیشنهاد می شود ۱۰ تا ۱۵ زمین ورزشی در مدارسی که دارای فضای باز وسیع است احداث شود تا ضمن بهره گیری دانش آموزان، این زمین ها در زمان تعطیلی مدارس، در اختیار مردم به ویژه بانوان قرار گیرد