بازدید مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز از روند پیشرفت رادیوشهر
بازدید مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز از روند پیشرفت رادیوشهر
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز گفت: رمز موفقیت شهرداری میزان ارتباط شهروندان با مجموعه شهرداری است لذا پروسه راه اندازی رادیو شهر به همین منظور و به دستور شهردار اهواز

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از  هنر قلم و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز، امیر آهن جان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز از روند پیشرفت استودیو رادیو شهر شهرداری بازدید کرد.

وی گفت: این بازدید در راستای بررسی مشکلات و معضلات پیش روی راه اندازی رادیو شهر انجام شد.

آهن جان افزود: اقدامات مطالعاتی و اجرایی راه‌اندازی رادیوی شهرداری در اهواز به پایان رسیده است و قصد داریم از تمام ظرفیت‌های موجود در شهر از جمله نخبگان در این زمینه استفاده کنیم.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز با اشاره به لزوم ارتباط مؤثر میان مدیران شهرداری و شهروندان و در راستای توسعه امور شهری و آموزش مفاهیم شهروندی برای تمام گروه‌های سنی تصریح کرد: رمز موفقیت شهرداری میزان ارتباط شهروندان با مجموعه شهرداری است لذا پروسه راه اندازی رادیو شهر به همین منظور و به دستور شهردار اهواز آغاز به کار کرد.

وی در خصوص برنامه های رادیو شهر عنوان کرد: انتشار اخبار شهرداری، اعلام وضعیت ترافیک سطح شهر، برگزاری میز خدمت شهری از طریق حضور مدیران شهرداری در رادیو شهر به صورت روزانه و پیگیری مشکلات شهروندان، همچنین بررسی مشکلات مناطق به صورت روزانه در رادیو شهر مطرح و پیگیری می‌شود.

امیر آهن جان در پایان یادآور شد: برنامه های رادیو شهر در باکس پنج دقیقه ای از ۸ صبح تا ۸ شب فعالیت خواهد داشت و روزهای پنجشنبه مدیران شهرداری جهت ارتباط با شهروندان در استودیو رادیو شهر حاضر شده و با مخاطبان ارتباط برقرار می کنند.

گفتنی است رادیو شهر شهرداری اهواز بر روی  موج FM از صدای مرکز خوزستان پخش می شود.