تعامل سنگ‌آهن مرکزی ایران با ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان
تعامل سنگ‌آهن مرکزی ایران با ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان
مدیرعامل شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران گفت: این شرکت با ۱۰۰ مجموعه دانش‌بنیان تعامل و همکاری داشته است.

به گزارش پایگاه خبري ترشیز خوان؛ به نقل از  افق تهران؛ مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متافو ۱۴۰۱ با اشاره به اینکه اصل برگزاری نمایشگاه در حوزه معدن و فولاد خوب است، گفت: یکی از موضوعات مهم در برگزاری نمایشگاه‌های معدنی و فولادی برگزاری نشست‌های تخصصی دپارتمان‌های مختلف است تا برای مثال فعالان حوزه های بازرگانی،نوآوری، معدنی و فنی شرکت‌ها دور هم جمع شده و به تبادل نظر بپردازند.

وی افزود: همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه معدن و فولاد باید با سرعت بیشتری پیگیری شود و در شرایط کنونی جهان، شرکتی موفق است که تصمیم‌های درست را زودتر گرفته و انجام دهد.

حمیدیان تصریح‌کرد: شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در حوزه بکارگیری نخبگان و تعامل با شرکت‌های دانش‌بنیان، حرکت پرشتابی را آغاز کرده و در حال تداوم آن است.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران تاکید کرد: امضای چندین تفاهم‌نامه‌ با پارک‌های علم و فناوری توسط شرکت سنگ آهن مرکزی ایران سبب اتصال مستقیم و بدون واسطه این شرکت به فعالان حوزه دانش‌بنیان در صنعت معدن و فولاد شده است و تاکنون با حدود ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان تعامل ، مذاکره و همکاری داشته ایم.

انتهای پیام/