صفر بودن درآمد شهرداری از محل فیبر نوری
صفر بودن درآمد شهرداری از محل فیبر نوری
عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: با دکل‌هایی که در سطح شهر وجود دارند نباید درآمد مدیریت شهری از محل فیبر نوری صفر باشد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛  سرویس شورای شهر افق تهران؛ سید احمد علوی، عضو شورای اسلامی شهر تهران، در یکصد و دهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران طی تذکری در جریان گزارش خزانه دار شورای شهر درباره حساب‌های درآمد و هزینه شهرداری تهران اظهار داشت: نکات مثبت این گزارش نسبت به سال گذشته بسیار برجسته و چشمگیر بود که از شهرداری و شهرداران جای تشکر دارد و تاثیرات حضور آقای فروزنده و دوستانشان به وضوح مشخص است.

وی افزود: اینکه درآمد ما از برخی محل‌ها مثل فیبر نوری صفر است جای سوال دارد؛ با این دکل‌هایی که در سطح شهر وجود دارند نباید درآمد ما صفر باشد، ما قبلا نیز به دوستان اعلام کرده بودیم که در این مسئله و به ویژه در شرکت کنترل ترافیک ضعف داریم که اکنون به جزئیات آن نمی‌پردازم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اکنون حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ میلیارد از درآمد غیر نقد ما مشخص است، گفت: اگر گزارشات غیر نقد مشخص شود به نظر می رسد که ما در بحث بودجه موفق بوده ایم و اوضاع درآمدی شهرداری خیلی بد نبوده است.

چمران: شرکت های مخابراتی را سر خط بیاورید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به تذکر علوی اظهار داشت: بحث آنتن‌ها نیز هست؛ آقای فروزنده در بحث دکل‌ها و آنتن‌ها بنشینند و بحث کنند چرا که ما در دوره‌های قبل در این زمینه زحمات زیادی را متحمل شدیم.

مهدی چمران تاکید کرد: شرکت‌هایی که خدمات مخابراتی ارائه می‌دهند سواستفاده‌های فراوانی صورت می‌دهند که باید این‌ها را سر خط بیاوریم.

انتهای پیام/