کارگاه آموزشی محیط زیست پژوهش محور در بندر انزلی برگزار شد + فیلم
کارگاه آموزشی محیط زیست پژوهش محور در بندر انزلی برگزار شد + فیلم
با همکاری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شماره دو غازیان کارگاه آموزشی محیط زیست پژوهش محور در محل کانون با حضور بیش از ۳۰ دانش آموز پایه ششم ابتدایی به مدت ۲ ساعت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقلداز  گیل فام ، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بندرانزلی با اعلام این خبر گفت  در راستای اهداف آموزشی، فرهنگ سازی با محوریت موضوعات محیط زیستی ، به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش ، آوین سیدی نژاد یکی از اعضای فعال کانون  که درباره اهمیت فک خزری ، گونه در معرض خطر انقراض دریای کاسپین تحقیقات و پژوهش هایی ، انجام داده بود ، مقاله ای  ارائه نمودند ‌.

سید جلیل جعفری افزود  سیدی نژاد  تجربیات موفق خود را در زمینه  ساخت عروسک های فک خزری و بعضی از پرندگان حمایت شده  و   ساک های پارچه ای  با طرح  جانوران و پرندگان ،  با هدف آشنایی بیشتر مردم با این گونه ها ،  به اشتراک گذاشت.

جعفری هدف از تشکیل این کارگاه آموزشی را تبیین اهمیت جانوران  دریایی، پرندگان حمایت شده و در معرض خطر انقراض  در اکوسیتم تالاب و دریا بیان نمود و اذعان داشت می بایست  با تحقیقات و پژوهش های علمی و کارشناسانه و نیز با به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات ارزشمند محققان ، در حراست و صیانت ازمواهب خدادادی گامی موثر برداریم.

 

برای مشاهده فیلم اینجا را کلیک کنید .

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست گیلان