امام جمعه کاشمر خواستار برکناری مدیران ضعیف شد
امام جمعه کاشمر خواستار برکناری مدیران ضعیف شد
امام جمعه کاشمر با بیان اینکه نقاط قوت و ضعف در انتقادات باید مطرح شود تا با تکیه بر آن بتوانند راهکار ایجاد کنتد، گفت: مردم نوکر و خادم فعال و پرتلاش می خواهند و مدیر ضعیف باید بدون هیچ تعارفی برکنار شود.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ امام جمعه شهرستان کاشمر در اجتماع نمازگزاران جمعه کاشمر که در آستانه امامزاده سید حمزه علیه‌الاسلام  برگزار شد، اظهار داشت: دولت سه دسته اقدامات را انجام می دهد که شامل اقدامات قابل تقدیر، اقدامات نیازمند اصلاح و اقدامات خراب ریشه ای است.

حجت‌الاسلام جواد طاهری با بیان اینکه واکسیناسیون عمومی یکی از اقدامات قابل تقدیر دولت بود که بیش از انتظار بود و باعث برداشتن بار سنگینی از دوش مردم شد، خاطرنشان کرد: دیپلماسی خارجی دولت در ارتباط موثر با کشورهای خارجی باعث تولید قدرت و افزایش تراز صادرات خارجی شد.

امام جمعه کاشمر با تاکید بر اینکه حضور فعال رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت در بین مردم یکی از نقاط قوت دولت است و این حضور باید تقدیر شود، تصریح کرد: کاهش حاشیه سازی های سیاسی، اهتمام به افزایش نقدینگی، کاهش بدهی های خارجی، حفظ اقتدار و عزت به میز مذاکرات، توسعه بیمه رایگان محرومان، مدیریت مصرف برق در تابستان، اجرای طرح های طولانی مدت نظیرآبرسانی الغدیر و… از دیگر اقدامات قابل تقدیر دولت است.

وی با اشاره به اینکه انتقاد نباید باعث سلب شدن امید از خود و دیگران شود و اگر امید از فرد سلب شود این بزرگترین ضربه ای است که می تواند به فرد وارد شود، اذعان کرد: هر فردی که می خواهد انتقاد کند یک شاخص داشته باشد تا این انتقاد باعث تولید امید و حرکت در جامعه شود.

حجت‌الاسلام طاهری با بیان اینکه نقاط قوت و ضعف در انتقادات باید مطرح شود تا با تکیه بر آن بتواند راهکار ایجاد کند، عنوان کرد: تداوم مدیران ضعیف در سطوح مختلف یکی از اقدامات دولت است که باید اصلاح شود؛ مردم نوکر و خادم فعال و پرتلاش می خواهند و مدیر ضعیف باید بدون هیچ تعارفی برکنار شود.

وی با اشاره به اینکه ضعف ناهماهنگی تیم اقتصادی دولت، ضعف پیوست رسانه دولت، ضعف نظارت بر بازار به خصوص بازار ارز و سکه و کالاهای اساسی، کندی حرکت در ساخت مسکن ملی و… از خدمات ارائه داده شده از دیگر اقداماتی است که باید اصلاح شود، تشریح کرد: برخی از ساختار ها و قوانین از ریشه برای مردم زحمت ایجاد می کند.

امام جمعه کاشمر با تاکید بر اینکه برخی از قوانین برای مواقع عادی است ولی برخی از قوانین برای موارد خاص که مردم برای کار اقتصادی و تولیدی آستین بالا زده اند نیاز است، تصریح کرد: اصلاح سبک زندگی مردمی برخی از مسئولین باید در دستور کار دولت باشد، مسئولینی که زندگی به سبک مردم ندارند نمی توانند درد مردم را درک کنند و این باید اصلاح شود.

خبرنگار: حوریه صادقی زیرک آباد