دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مدیریت ، حسابداری ، اقتصاد و مهندسی صنایع / ریاست کنفرانس: سید محمدرضا حسینی علی آباد
دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مدیریت ، حسابداری ، اقتصاد و مهندسی صنایع / ریاست کنفرانس: سید محمدرضا حسینی علی آباد
دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع در مورخ ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۱ در کشور جمهوری آذربایجان – باکو برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از تجهیز نیوز؛ امروزه در هر کشوری پیشرفت و ترقی به واسطه ی علم پدید می آید. با توجه به جایگاه علم، یکی از طرایق انتقال و نشر علم در هر حوزه ای، برگزاری کنفرانس و همایش می باشد. با برگزاری کنفرانس علمی می توان آخرین نتایج و دستاوردهای علمی و پژوهشی نگارنده (گان) را به کمک پایگاه های علمی جهت توسعه تحقیقات به اندیشمندان و پژوهشگران در حوزه تخصصی مشترک با نویسنده (گان) به اشتراک گذاشت. در واقع انتشار نتایج یک پژوهش می تواند باعث تکمیل گردیدن سیر تکاملی یک مسئله علمی گردد.

با این اوصاف، شرکت فناوری و مهندسی پرتو صنعت طلایی ، مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد ، شرکت بنیان انصار آرتا و اندیشکده مطالعات کاربردی ضدبازاریابی کنفرانسی تحت عنوان دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع در مورخ ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۱ در کشور جمهوری آذربایجان – باکو برگزار می نماید.

لذا بدینوسیله از کلیه اساتید، پژوهشگران، اندیشمندان، صاحب نظران و دانشجویان علاقه مند به موضوعات مرتبط دعوت می گردد مقالات علمی خود را از طریق سامانه ثبت نام به آدرس https://baku.confnashr.ir/ و نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایند.

این کنفرانس امید دارد با فعالیت خود و با دریافت مقالات، دستاوردهای علمی محققان کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پایگاه های ملی معتبر کشور نمایه نماید.

 

محورهای کنفرانس عبارتند از:

 

۱- مدیریت (تمام گرایش ها)

 

۲- حسابداری (تمام گرایش ها)

 

۳- اقتصاد (تمام گرایش ها)

 

۴- مهندسی صنایع (تمام گرایش ها)