عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: باید مدارس ابتدایی در همه مناطق شهر تهران تعطیل می‌شد.

به گزارش  پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از سرویس شورای شهر افق تهران؛ سیداحمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران، در یکصد و بیست و نهمین جلسه شورای ششم با انتقاد از استانداری تهران گفت: از دیروز همه می‌دانستیم که امروز سنگین‌ترین برف در کل شهر تهران آغاز می‌شود و علاوه بر مناطق شمالی مناطق مرکزی و جنوبی شهر تهران نیز درگیر خواهند شد.

وی افزود: شورای موجود در استانداری تهران چه اصراری داشت که فقط مدارس ابتدایی مناطق ۱ تا ۵ تعطیل شوند؟ اکنون ساعت ۱۰ صبح است و شهر قفل است بنابراین باید همه مقاطع تحصیلی در شهر تهران تعطیل می‌شد.

علوی خاطرنشان کرد: انتظار این بود که استانداری تهران این یک الی دو روز را به دلیل بارش برف مدیریت می‌کردند و امیدوارم فرزندان ما که امروز به دلیل عدم تعطیلی مدارس به خارج از منزل رفته‌اند به سلامت به منزل برگردند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران طی تذکری به شهرداری تهران گفت: تفاوت عیدی پرسنل رسمی و قراردادی بیش از ۵ میلیون است و معیشت همه پرسنل بر عهده ما است.

وی تاکید کرد: اکنون باید تدبیر کرد که فاصله عیدی پرسنل رسمی و قراردادی اصلاح شود و اگر کاری را باید شورای اسلامی شهر تهران در این خصوص صورت دهد این آمادگی را داریم.

انتهای پیام/