انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی ، مشاوره ای و پژوهشی
انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی ، مشاوره ای و پژوهشی
تفاهم نامه همکاری علمی ، مشاوره ای و پژوهشی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه حضرت ولی عصر عج خوزستان ، سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی خوزستان ، اداره کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان و شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان جهت بهبود فضای نوآوری و تولید علم انعقاد شد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از پایگاه خبری هنر قلم و به نقل از روابط عمومی صمت استان خوزستان: به منظور ایجاد و گسترش و همفکری و همکاری های آموزشی و مشاوره ای و حمایت از تحقیقات، نوآوری وتولید علم تفاهم نامه چند جانبه ای بین سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه حضرت ولی عصر عج خوزستان ، سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی خوزستان، اداره کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان و شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان منعقد شد .

در این تفاهم نامه طرفین حد اعلای تلاش خویش را درجهت گسترش توان ملی و استانی درحل مشکلات و معضلات علمی و تحقیقاتی و نیل به خوداتکایی ملی و استانی را انجام خواهند داد.

گفتنی ست موضوع تفاهم نامه با تاکید بر ایجاد شبکه علمی و ترویجی و آموزشی برای توسعه تسهیل گران بسیج کارخانجات، تربیت مدیران کارخانجات و برگزاری مشترک دوره های آموزشی تخصصی شامل دوره تخصصی مدیریت کسب و کار DBA و MBA با استفاده از امکانات سازمان مدیریت صنعتی خوزستان مورد وثوق قرار گرفت.

همچنین عارضه یابی، و بهره وری بنگاههای اقتصادی با همکاری بسیج کارخانجات و سازمان مدیریت صنعتی، برگزاری تورهای آموزشی و علمی و ترویجی برای رشد و توسعه دانش، بینش و مهارت علمی و توسعه ای اعضای بسیج کارخانجات، شناسایی و حمایت از مدیران بسیج کارخانجات ، نخبه ، مخترع و مبتکر و برگزاری همایش های تجلیل و قدردانی از این افراد، و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و کاربردی مورد نیاز تا مرحله تبیین دانش فنی بسیج کارخانجات سپاه خوزستان از دیگر مواردی بوده که بروی آن توافق حاصل شد‌.

در بخش دیگری از این تفاهم نامه استفاده از امکانات ، تجهیزات و فضاهای آموزشی طرفین در برگزاری دوره ها ، کنفرانس ها، همایش ها و سمینارهای مشترک ، توسعه ظرفیت های اشتغال با جهت گیری بسیج کارخانجات، همکاری مشترک در طراحی و اجرای پروژه های مسئولیت اجتماعی صنایع و کارخانجات خوزستان آورده شده است.

هدف از این تفاهم نامه استفاده ازتوانایی های علمی و توسعه همکاری های آموزشی ، مشاوره ای ، تحقیقاتی و فناوری درجهت استمرار ارتباط سازمان یافته به منظور برطرف نمودن نیازهای بسیج کارخانجات در استان خوزستان می باشد.