بازدید مهندس ضرغامی از غرفه تولیدات فرهنگی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان
بازدید مهندس ضرغامی از غرفه تولیدات فرهنگی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان
مهندس ضرغامی از تولیدات فرهنگی اداره کل میراث‌فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی گیلان که در وزارتخانه میرا‌ث فرهنگی تشکیل شده بود بازدید کرد.

به‌ گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از پایگاه خبری گیل فام، مهندس سیدعزت‌الله ضرغامی در حاشیه برگزاری ششمین نشست افق تحول این وزارتخانه که با موضوع صنایع‌دستی و با حضور ادارات کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ۳۱ استان کشور برگزار شد، از نمایشگاه محصولات و اقلام چاپی فرهنگی اداره کل میراث‌فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی گیلان بازدید به عمل آورد.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در بازدید از این نمایشگاه بر معرفی توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و داشته‌های هر سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در استان‌های مختلف تاکید کرد.

چاپ کتاب، بروشور، کاتالوگ، تهیه فیلم از جاذبه‌های گردشگری گیلان و…  از جمله محصولات فرهنگی بوده که در این نمایشگاه به معرض دید عموم گذاشته بود.

ششمین نشست افق تحول وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با موضوع صنایع‌دستی در روزهای شنبه و یکشنبه یکم و دوم بهمن ماه جاری در محل وزارتخانه با حضور مدیران کل و معاونان ادارات کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ۳۱ استان کشور در حال برگزاری است.

  • منبع خبر : روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان