بیست و چهارمین سالگرد تاسیس پتروشیمی مارون
بیست و چهارمین سالگرد تاسیس پتروشیمی مارون
آنچه امروز پتروشیمی مارون را به عنوان برندی برتر در زمره ی بزرگ ترین الفین های جهان، به رخ می کشد؛ بیش و پیش از آنکه مرهون سازه ها و تجهیزاتش باشد، مدیون ذهن های روشن، خردهای برتری جو، دستهای پر تلاش و گام های استوار سرمایه های بزرگ انسانیش می باشد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از  تجهیز نیوز و به نقل از دکتر امین امرائی مدیرعامل پتروشیمی مارون، هر آن کاری به همت بسته گردد، اگر خاری بُوَد، گل دسته گردد. ضمن عرض تبریک به مناسبت یکم بهمن ماه، در طلیعه ی بیست و چهارمین سالگرد تاسیس پتروشیمی مارون؛ گرامی می داریم یاد و خاطره ی تمام عزیزان و خدمت گزارانی که از روز آغاز پروژه تا به امروز، با دلسوزی و غیرت، زمینی شوره زار را در شرایطی سخت به مجموعه ای نام آور تبدیل کردند.

آنچه امروز پتروشیمی مارون را به عنوان برندی برتر در زمره ی بزرگ ترین الفین های جهان، به رخ می کشد؛ بیش و پیش از آنکه مرهون سازه ها و تجهیزاتش باشد، مدیون ذهن های روشن، خردهای برتری جو، دستهای پر تلاش و گام های استوار سرمایه های بزرگ انسانیش می باشد؛ سرمایه های انسانی گرانبهایی که دشوارترین شرایط محیطی و خطرات جانی را به دل می خرند و پای کار پیشرفت و سربلندی ایران عزیز اسلامی، می مانند.

قطعا مارون ۱۴۰۱؛ پایان راه نخواهد بود و به لطف خداوند مهربان و تلاش های بی وقفه ی شما همکاران عزیزم، گام های بسیار بزرگ و مترقی، پیش رو داریم که ان شاالله خورشید پتروشیمی مارون، درخشان تر از گذشته بر تارَک صنعت پتروشیمی ایران و جهان خواهد درخشید. ان شاالله

امین امرائی – مدیرعامل پتروشیمی مارون