برگزاری آئین تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل
برگزاری آئین تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل
طی مراسمی، هاشم علایی به عنوان مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از تایماز نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، در آئین مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل که با حضور معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران استانی و واحدهای تولیدی برگزار شد، هاشم علایی به عنوان مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل منصوب شد.
هاشم علایی در آئین این مراسم اظهار داشت: بخش خصوصی رمز موفقیت توسعه صنعت استان است که در راستای تحقق این هدف مهم، نگاه مدیران باید در راستای حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع تولید باشد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: ما مدیران در تفسیر قوانین باید طوری عمل کنیم تا کمک حال واحدهای تولیدی باشیم و از بروکراسی‌های زائد اداری که موجب نارضایتی سرمایه گذاران خواهد شد، برحذر باشیم.
رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: برای حل مشکلات موجود، نیازمند حمایت همه جانبه هستیم که امیدواریم با تلاش شبانه روزی و کار جهادی و با کمک مسئولان و اصحاب رسانه، بتوانیم به توسعه صنعتی استان کمک کنیم.
در پایان این مراسم، ضمن تودیع هاشم علایی به عنوان مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، طی لوحی از زحمات چندین ساله محمد اهلی، مدیرعامل اسبق این شرکت تقدیر و قدردانی شد.