گفتمان انقلابی در راستای جهاد تبیین در بستر روبیکا
گفتمان انقلابی در راستای جهاد تبیین در بستر روبیکا
دکتر قاسم محمدی، نماینده اسبق مردم اردبیل و از کارشناسان زبده حوزه سیاست با حضور در برنامه زنده گفتگو تحت عنوان «آری برای جمهوری اسلامی» در بستر اپلیکیشن روبیکا نکات قابل توجهی در جهت تببین اهداف و آرمان های انقلاب بیان نمود.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از تایماز نیوز /  در این برنامه که با مشارکت جوانان ارایه شد، وی ضمن اشاره به موفقیت های چهل و چهار ساله نظام جمهوری اسلامی اصل ولایت را ستون خیمه انقلاب برشمرده، سکانداری مقام معظم رهبری را نعمتی برای جهان اسلام توصیف کرد و اظهار داشت: حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای در طول بیش از سه دهه زعامت امت اسلامی با ذکاوت و کیاست مخصوص به خود جبهه مقاومت را که نهضتی جهانی برای بیداری و رهایی از چنگال هیمنه استکبار جهانی است، به نحو احسن مدیریت نموده و خیزش های بسیاری را در خاورمیانه و سایر نقاط گیتی راهبری و هزینه ها و ضربات جبران ناپذیری را بر اهریمنان وارد کرده است. بگونه ای که همه دنیا به شجاعت، هوشیاری و تدابیر داهیانه ایشان اذعان داشته و غبطه می خورند.

محمدی در این گفتگو به موفقیت های کشورمان در ابعاد مختلف پزشکی، دستاوردهای علمی، دانش بنیان، بهداشتی، آموزشی، کشاورزی، صنعتی و سایر زمینه ها در عرصه های داخلی و بین المللی اشاره کرده و خواهان تبیین هر چه بیشتر این موفقیت ها در رسانه های مختلف شد.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به تدوین برنامه های راهبردی جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال جدید در شرکت مغان اشاره کرده و افزود: پیام مقام معظم رهبری در آغاز سال روشن، بیّن و شفاف بوده و تکلیف را بر همگان مشخص نمود. مدیریت این بنگاه اقتصادی با توجه به نقش چشمگیر رشد تولید در مهار تورم، تامین امنیت غذایی، درآمدزایی، سوددهی و ایجاد اشتغال مولد و پایدار در نقطه صفر مرزی نهایت سعی و تلاش را در راستای تحقق شعار سال بکار بسته و طرح های توسعه ای و سرمایه گذاری جهت افزایش بهره وری و میزان راندمان تولید به مورد اجرا خواهد گذارد که اجرای آبیاری زیرسطحی در ۱۲۰۰ هکتار، زهکشی ۲ هزار هکتار از اراضی، انتقال ۱۰۰۰ عدد نژاد دام جرزی به دامپروری، برنامه ریزی برای تولید اقلام مقاوم، کیفی و کمی بذر جهت تامین بذور مورد نیاز شرکت، منطقه، استان، ایران و کشورهای همسایه در دست انجام است.

 

  • منبع خبر : امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان