اعلام جزئیات برنامه‌های درسی بازنگری شده دانشگاه آزاد
اعلام جزئیات برنامه‌های درسی بازنگری شده دانشگاه آزاد
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی طی دستورالعملی جزئیات برنامه‌های درسی بازنگری شده دانشگاه آزاد اسلامی را به رؤسای استانها و واحدهای ویژه دانشگاه ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از سرویس دانشگاه پایگاه خبری ندای دانش، دکتر محمدعلی اکبری معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق اقدامات مندرج در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی، «بسته کاری ارتقاء کیفیت و کارآمدی دوره های تحصیلی»، فهرست برنامه های درسی بازنگری شده مربوط به ۱۹ رشته/گرایش از گروه فنی و مهندسی و ۲۹ رشته/گرایش از گروه علوم پایه، در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی را جهت اجرا در واحدها و مراکز آموزشی را به رؤسای استانها و واحدهای ویژه دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

در این دستورالعمل آمده است: برنامه های درسی مذکور، برای دانشجویان ورودی های نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳ ـ ۱۴۰۲ و به بعد، در واحدها و مراکز آموزشی مجری لازم الاجرا است.

لازم به ذکر است این بخشنامه به منظور اطلاع و انجام تمهیدات لازم توسط گروه های آموزشی است و پس از ثبت کلیه عناوین دروس در سامانه آموزشیار، اطلاع رسانی لازم توسط معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه جهت بهره برداری صورت خواهد پذیرفت.

فایل برنامه های درسی مذکور از وب سایت معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه به نشانی http://sea.iau.ir قابل دریافت است

  • نویسنده : محمدحسن پیشداد