برپایی نمایشگاه آثار طراحی پوستر و کارگاه تخصصی طراحی گرافیک در گالری ایماژ رشت
برپایی نمایشگاه آثار طراحی پوستر و کارگاه تخصصی طراحی گرافیک در گالری ایماژ رشت
نمایشگاه آثار طراحی پوستر و کارگاه تخصصی طراحی گرافیک " سید مهدی موسوی " از تاریخ 8 تا 10 اردیبهشت ماه 1402 به مدت سه روز در گالری ایماژ رشت در معرض دید علاقه مندان قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از پایگاه خبری گیل فام، نمایشگاه آثار طراحی پوستر و کارگاه تخصصی طراحی گرافیک ” سید مهدی موسوی ” از تاریخ ۸ تا ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به مدت سه روز از ساعت ۱۷ تا ۲۱ شب در گالری ایماژ رشت ، واقع در خیابان مطهری – اول کوچه مطهر در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد .

گفتنی است سیدمهدی موسوی ، هنرمند طراح گرافیک اردبیلی تاکنون موفق به کسب عناوین معتبری در حطیه ی هنر گرافیک در سطح ملی و بین المللی شده است که از آن جمله کسب مقام اول فستیوال طراحی گرافیک اکراین در سال ۲۰۱۲ و کسب جایزه بزرگ جهانی پوستر تایوان در سال ۲۰۱۴ می باشد .

همچنین آثار این هنرمند طراح گرافیک در بیش از ۲۰۰ نمایشگاه بین المللی در قالب رویدادهای هنری رقابتی و نیز به عنوان هنرمند مدعو در کشورهای چون : فرانسه ، سوئیس ، اتریش ، بولیوی ، ایتالیا ، اکراین ، آلمان ، روسیه ، کره جنوبی ، لهستان ، مکزیک ، بلغارستان ، بلژیک ، پرو ، آمریکا ، ترکیه ، اسلوواکی ، لیختن اشتاین ، اسپانیا ، چین ، اکوادور ، هندوستان و مجارستان به نمایش در آمده و این هنرمند طراحی گرافیک در بیش از ده رویداد و جشنواره داخلی و خارجی به عنوان داور حضور داشته است .

سیدمهدی موسوی ، متولد اسفند ۱۳۶۳ در اردبیل ، دانش آموخته ی کارشناسی ارشد پژوهش هنر ، مدرس دوره های طراحی گرافیک و تایپوگرافی ، عضو افتخاری موسسه توسعه هنرهای معاصر ایران و مدیر هنری آتلیه گرافیک پرنده سبز می باشد .

آئین گشایش این نمایشگاه روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ عصر در گالری ایماژ واقع در خیابان مطهری رشت ، کوچه ی مطهر برگزار می شود .

شایان ذکر است ورکشاپ رایگان طراحی پوستر زیر نظر این هنرمند ، روز شنبه تاریخ ۹ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷ عصر با حضور علاقمندان به هنر طراحی گرافیک در گالری ایماژ رشت برگزار خواهد شد .

علاقمندان به حضور در این کارگاه آموزشی می توانند با شماره تلفن ۰۱۳۲۳۲۴۴۱۰ از ساعت ۱۷ تا ۲۱ تماس حاصل فرمایند .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان