مدیرعامل توسعه نیشکر در دیدار صمیمی با کارگران هفت‌تپه: به هیچ‌وجه اسیر حاشیه نمی‌شویم/ هفت‌تپه در اولویت اقدامات رفاهی قرار دارد/قدردانی کارگران از تلاش‌های دکتر ناصری در بازسازی هفت‌تپه
مدیرعامل توسعه نیشکر در دیدار صمیمی با کارگران هفت‌تپه: به هیچ‌وجه اسیر حاشیه نمی‌شویم/ هفت‌تپه در اولویت اقدامات رفاهی قرار دارد/قدردانی کارگران از تلاش‌های دکتر ناصری در بازسازی هفت‌تپه
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در جمع پرشور کارگران کشت و صنعت هفت‌تپه، از آرامش موجود در پیگیری مطالبات کارگری قدردانی کرد و گفت: ما همه یک خانواده هستیم و نباید به هیچ‌وجه اسیر حاشیه شویم.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از پایگاه خبری هنر قلم و به نقل از روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دکتر عبدعلی ناصری شنبه (۲۳ اردیبهشت ماه)، با بیان اینکه احکام و همسان‌سازی حقوق‌ها برای ۲۶ هزار پرسنل کشت و صنعت‌های نیشکری انجام شده است، افزود، در اجرای بحث همسان‌سازی حقوق‌ها، هفت‌تپه در اولویت ما قرار دارد و دغدغه‌ای که در اجرای آن در هفت‌تپه داریم بیشتر از کشت و صنعت‌های دیگر و دفتر مرکزی است.

مدیرعامل توسعه نیشکر در ادامه با بیان اینکه احکام و صدور قراردادها در دست انجام است، گفت، یک سیستم جدید برای همسان‌سازی حقوق‌ها و همه فعالیت‌ها در حوزه واحدهای نیشکری در حال نصب و راه‌اندازی است که به‌صورت یکسان در کشت و صنعت‌های هشتگانه اجرایی می‌شود و پس از اجرا نیز، نواقص برطرف خواهد شد؛ بنابراین کارگران دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند.

ناصری بیان کرد، اجرای همسان‌سازی حقوق‌ها، حق شما کارگران است و هیچ منتی وجود ندارد و مطمئن باشید اگر پس از اجرا نواقصی هم وجود داشته باشید، این نواقص برطرف می‌شود.

ناصری همه طرح‌های نیشکری را مدیون کشت و صنعت هفت‌تپه دانست و گفت، ما مدیون هفت‌تپه هستیم و تمام داشته‌های کشت و صنعت‌های هفتگانه و سایر واحدهای نیشکری، چه از منظر انتقال تجربیات و چه از منظر آموزش نیروی انسانی و… از هفت‌تپه است و در واقع، هفت‌تپه مادر همه واحدهای نیشکری است.

وی تاکید کرد، همه اقداماتی که برای شکوفایی هفت‌تپه و رفاه کارگران انجام می‌دهیم، وظیفه خود می‌دانیم و بر حسب وظیفه و احساس دینی که داریم این کارها را انجام می‌دهیم.

اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، ساماندهی منازل مسکونی، واگذاری قطعی مالکیّت هفت‌تپه از دیگر موضوعاتی بود که دکتر ناصری در مورد آن سخن گفت.

در این دیدار که دکتر مقداد محمودی عضو هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و جمعی از مدیران و معاون نیشکری حضور داشتند، نمایندگان کارگران هفت‌تپه ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر ناصری در بازسازی هفت‌تپه، اجرای همسان‌سازی حقوق‌ها و… بر وحدت و همبستگی همه کارگران مقابل توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی تاکید کردند.

واگذاری کامل مالکیّت هفت‌تپه به توسعه نیشکر، اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، بازسازی جاده‌های هفت‌تپه به منظور سهولت تردد ساکنان مناطق همجوار، تعیین تکلیف صنایع پایین‌دستی، ساماندهی وضعیت منازل مسکونی و… از جمله مواردی بود که نمایندگان کارگران هفت‌تپه در این مراسم مطرح کردند و خواستار تسریع در روند اجرای آن شدند.