اعضای صندوق اعتباری هنر برای ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن اقدام کنند
اعضای صندوق اعتباری هنر برای ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن اقدام کنند
بر اساس توافق صندوق اعتباري هنر با وزارت راه و شهرسازي، امکان ثبت نام در طرح نهضت ملي مسکن براي اعضاي صندوق اعتباري هنر و دارندگان هنر كارت فراهم شد.
به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از پایگاه خبری گیل فام، براساس توافق، رایزنی و پیگیری های انجام گرفته از سوی صندوق اعتباری هنر با وزارت راه و شهرسازی، امکان ثبت نام اعضای صندوق در سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن فراهم شده است. براین اساس کدملی تمامی ۹۸ هزار عضو صندوق هنر به وزارت راه و شهرسازی اعلام و سامانه ثبت نام برای اعضای این صندوق باز شده است.
 اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسرکشور عضو صندوق اعتباری هنر می توانند درصورت تمایل و دارا بودن شرایط مندرج در سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن تا هشتم خرداد ماه سال جاری (بدون تمدید مهلت) و بدون مراجعه حضوری به ادارات راه و شهرسازی، صرفا از طریق لینك https://saman.mrud.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
این گزارش با تاکید می افزاید: این اقدام با هدف تامین مسکن اصحاب فرهنگ و هنر که همواره مورد تاکید دولت مردمی است انجام گرفته است. صندوق اعتباری هنر تلاش دارد با توجه به اهداف و سیاست های نوین خود افزون بر ارائه خدمات تکلیفی نظیر ارائه خدمات بیمه ای با رایزنی با نهادهای مختلف، بتواند شرایط اعطای تسهیلات بیشتری را برای اعضای این صندوق فراهم آورد.
بابک خاصه خان
  • منبع خبر : روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر