اولین گام فولاد شادگان در مسیر صادرات آهن اسفنجی/ فروش به بزرگترین تولید کننده فولاد کشور
اولین گام فولاد شادگان در مسیر صادرات آهن اسفنجی/ فروش به بزرگترین تولید کننده فولاد کشور
مدیر بازرگانی شرکت صنعت فولاد شادگان از فروش آهن اسفنجی به بزرگترین تولید کننده فولاد کشور خبر داد و گفت: همچنین اولین گام خود را در مسیر صادرات آهن اسفنجی برداشته‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از پایگاه خبری رهرونیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان ، مدیر بازرگانی شرکت صنعت فولاد شادگان در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی شرکت از فروش محصول آهن اسفنجی شرکت صنعت فولاد شادگان به کارخانه فولاد مبارکه اصفهان که بزرگترین تولید کننده فولاد کشور است خبر داد و گفت: تلاش کرده ایم تا رضایت مشتری را در پاسخدهی به موقع و توجه به نظرات آن ها جلب کنیم و همچنین در بحث کیفی نیز متناسب با نیاز آنها گام هایی برداشته شده تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

وی با اشاره به توسعه بازارهای هدف شرکت صنعت فولاد شادگان افزود: اقدامات بسیار خوبی که در این زمینه انجام گرفت باعث شد فولاد مبارکه اصفهان در بخش اول ” ۴ هزار تن آهن اسفنجی ” خریداری کند و با توجه به رضایتی که داشت خرید خود را تکرار کرد. همچنین رضایتمندی خود را از کیفیت محصول فولاد شادگان اعلام نمود.

این مقام مسئول با اشاره به برگزاری اولین مزایده خارجی شرکت صنعت فولاد شادگان عنوان کرد: در هفته آینده برنده این مزایده مشخص خواهد شد و پس از آن اولین محموله های صادراتی را ارسال خواهیم کرد.

مدیربازرگانی شرکت صنعت فولاد شادگان با بیان اینکه این شرکت اولین گام خود را در مسیر صادرات آهن اسفنجی برداشته است ، بیان کرد: در همین راستا ؛ مزایده برگزار شده جهت صادرات ” ۳۰ هزار تن آهن اسفنجی ” بوده است

مدیر بازرگانی شرکت صنعت فولاد شادگان در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اعمال محدودیت های برق در نظر گرفته شده برای شرکت های فولادی ، این تهدید که ممکن است فولادسازی های داخلی به دلیل عدم تولید خرید آهن اسفنجی نداشته باشند را به یک فرصت تبدیل کرده و مشتریان خود را در بازارهای خارجی پیدا کرده ایم تا صادرات داشته باشیم.