مددجویان فاقد آورده اولیه از نهضت ملی مسکن حذف نمی‌شوند
مددجویان فاقد آورده اولیه از نهضت ملی مسکن حذف نمی‌شوند
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مددجویانی که فاقد آورده اولیه در طرح نهضت ملی مسکن هستند از لیست متقاضیان حذف نشده بلکه همچنان مورد حمایت قرار می‌گیرند.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از تایماز نیوز/  علیرضا حسین‌نژاد طی سفر به مشگین‌شهر و در جلسه شورای معاونان اظهار کرد: اولویت جدی ما در سال‌جاری در بحث مساعدت به مددجویان در حوزه اشتغال و مسکن است که در هر ۲ حوزه اقدامات مؤثر و راهگشایی در استان آغاز شده است.

وی تصریح کرد: تمام تلاش مسئولان کشوری کمیته امداد بر این است تا از منابع مختلف پرداختی‌های بلاعوض برای ساخت مسکن محرومان در روستاها انجام شود تا هیچ مددجوی فاقد مسکن و یا دارای مسکن کم دوام و بی‌دوامی را شاهد نباشیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: همان طوری که رئیس کمیته امداد قول دادند تا پایان امسال در همه روستاها مددجویان تحت حمایت از مسکن مقاوم و مناسب بهره‌مند شده و دغدغه‌ای در این حوزه نخواهند داشت.

حسین‌نژاد از مدیران شهرستانی خواست تا با ورود بهنگام، شناسایی مددجویان و همچنین ترغیب و تشویق آنها زمینه بهره‌مندی این افراد را از مزایای مسکن مددجویی فراهم کنند.

وی افزود: در این ارتباط پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه و مساعدت بلاعوض کمیته امداد با همراهی خیران فرصتی را فراهم می‌آورد تا مددجویان از این مزیت ممتاز و بی‌نظیر بهره‌مند شوند.

حسین‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در کنار کمک‌های بلاعوض کمیته امداد، مساعدت‌های بنیاد علوی نیز به ساخت مسکن محرومان در روستاها کمک می‌کند که در این زمینه نیز همکاری‌های خوبی را شاهد بودیم.

وی اضافه کرد: در استان اردبیل امسال سهمیه اختصاص یافته ۸۰۰ واحد بوده که بیش از ۵۰۰ واحد آن به مرحله اجرایی رسیده که افتتاح و بهره‌برداری از آنها را تا پایان سال شاهد خواهیم بود.

حسین‌نژاد از همراهی شرکای کمیته امداد در ساخت مسکن به ویژه بنیاد علوی، بنیاد مسکن و سپاه قدردانی کرد و ادامه داد: تلاش ما بر این است تا این تفاهمنامه‌ها به صورت دقیق به نقطه اجرایی و عملیاتی برسد.

وی در مورد نهضت ملی مسکن و ثبت‌نام متقاضیان در شهرها بیان کرد: تاکید ما بر این است تا مددجویان آورده اولیه خود را در این حوزه پرداخت کنند و چنانچه پرداختی اولیه با مشکل روبه‌رو شود، قرار نیست مددجویان کمیته امداد از لیست طرح نهضت ملی مسکن حذف شوند.

حسین‌نژاد تصریح کرد: امیدواریم در کنار مساعدت برای تعمیر و بهسازی واحدهای مسکونی، در حوزه ساخت مسکن و تحویل آن به مددجویان حرکت‌های مناسبی را در استان شاهد باشیم.

 مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل  محوریت کاری کمیته امداد را با شعار «خدمت‌رسانی خانواده‌محور جهادی» یادآور شد و خاطرنشان کرد: در این زمینه ما باید خدمات خودمان را بی‌منت همراه با حفظ حرمت و عزت مددجویان و به شکل خانواده محور ارائه کنیم تا کیان خانواده نیز حفظ شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد