وزیر آموزش و پرورش پیگیر وضعیت مدارس شهرستان کاشمر شد
وزیر آموزش و پرورش پیگیر وضعیت مدارس شهرستان کاشمر شد
وزیر آموزش و پرورش خواستار به کارگیری تمام امکانات آموزش و پرورش کاشمر در زمینه خدمت رسانی به شهروندان در مدیریت بحران شد.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، مشاور خود ضرغام پرنیان، دبیر قرارگاه جهادی وزارت آموزش و پرورش را مسئول پیگیری وضعیت مدارس شهرستان کاشمر در زلزله دیروز تعیین کرد.

پرنیان ضمن تماس تلفنی با مدیر آموزش و پرورش کاشمر، پیگیر وضعیت مدارس شهرستان و خسارات ناشی از زلزله شد و قول مساعد داد در صورت ضرورت، به زودی به منظور رسیدگی و جبران خسارات، به شهرستان کاشمر سفر خواهد کرد.

وی خواستار به کارگیری تمام امکانات آموزش و پرورش کاشمر در زمینه خدمت رسانی به شهروندان در مدیریت بحران شد.

سعید تاج محمدی مدیر آموزش و پرورش کاشمر در تماس های تلفنی با قرارگاه جهادی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و نیز تماس با دبیر قرارگاه وزارت آموزش و پرورش، آخرین وضعیت شهرستان پس از زلزله را ارائه داد و خواستار تخصیص کمک های حمایتی در زمینه بهسازی مدارس فرسوده و تکمیل پروژه های ناتمام شهرستان برای اول مهر شد.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر تاکید کرد: مدارس، مراکز و اردوگاه دانش آموزی شهرستان کاشمر در اختیار همشهریان کاشمری جهت اسکان اضطراری قرار گرفته است و تیم های ارزیاب در حال رصد خسارات وارده به مدارس شهرستان هستند.

تاج محمدی در تکمیل گزارش خود از آمادگی مجمع معلمان جوان و گروه های جهادی شهرستان برای برگزاری اردوهای جهادی در مدارس آسیب دیده خبر داد.

خبرنگار افتخاری بسیج/ حمید شرافتی