۹۷ شعبه اخذ رأی در شهرستان کاشمر فعال است
۹۷ شعبه اخذ رأی در شهرستان کاشمر فعال است
فرماندار کاشمر گفت: ۹۷ شعبه اخذ رای در شهرستان کاشمر فعال است؛ از این ۹۷ شعبه، ۲۳ شعبه در بخش مرکزی و ۱۳ شعبه در بخش فرحدشت هستند و ۶۱ شعبه در سطح شهر کاشمر فعالیت دارند.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ حجت الله شریعتمداری، فرماندار شهرستان کاشمر صبح امروز، هشتم تیرماه در جمع خبرنگاران گفت: در کنار خدمت رسانی بی‌وقفه و شبانه روزی در مناطق زلزله زده از ساعت ۸ صبح امروز شعبه‌های اخذ رای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شعب اخذ رای شهرستان کاشمر شروع شده است.

فرماندار کاشمر افزود: از بین اقشار مختلف مردم، بالغ بر ۲۵۰۰ نفر کار اجرا و نظارت و بازرسی و تامین نظم و امنیت انتخابات را طبق دستورالعمل‌های قانونی برعهده دارند.

وی بیان داشت: در شهرستان کاشمر ۹۷ شعبه اخذ رای داریم؛ از این ۹۷ شعبه اخذ رای، ۲۳ شعبه در بخش مرکزی و ۱۳ شعبه در بخش فرحدشت هستند و ۶۱ شعبه در سطح شهر کاشمر فعالیت دارند.

شریعتمداری گفت: از مجموع ۹۷ شعبه، ۵ شعبه به صورت سیار در نظر گرفته شده که کار اخذ رای را انجام خواهند داد.

وی یادآور شد: در روز ۳۰ خردادماه و به روایتی فردای روز زلزله، تمام شعبه‌های اخذ رای توسط هیئتی متشکل از همکاران فرمانداری،حوزه فنی،حوزه هیئت اجرایی و هیئت نظارت بر انتخابات مورد بازبینی قرار گرفت و چند شعبه محدود که بر اثر زلزله خسارت جزئی وارد شده بود به واسطه بحث ایمنی جابجا شده و در نزدیک‌ترین مکان در همان شعبه منتقل شدند.

خبرنگار: زهرا تنها