پدر شهید محمدرضا اصلاحی آسمانی شد
پدر شهید محمدرضا اصلاحی آسمانی شد
رئیس بنیاد شهید بردسکن با بیان اینکه پدران شهداء، نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند گفت: پدر شهید محمدرضا اصلاحی در سن 87 سالگی به علت کهولت سن دار فانی را وداع گفت و در زادگاهش شهرآباد به خاک سپرده شد.

به گزارش ترشیزخوان؛ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بردسکن در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما گفت: پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.

علی نخعی بیان داشت: مرحوم حاج علی اصغر اصلاحی در سن ۸۷ سالگی به خاطر کهولت سن دار دنیا را وداع گفت و با توجه به شرایط کرونایی مراسم تشییع جنازه این پدر شهید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در زادگاهش شهرآباد و در جوار فرزند شهیدش به خاک سپرده شد.

وی ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده محترم شهید از پروردگار متعال علو درجات برای آن پدر والامقام و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت و ان‌شاء‌اللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

شهید محمدرضا اصلاحی متولد ۱۳۴۴ است. وی در سن ۲۰ سالگی در تاریخ ۱۹ آذرماه ۱۳۶۴ در منطقه هورالهویزه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

خبرنگار: علی نوری

انتهای پیام/