برگزاری مسابقه قویترین مردان ایران در بهاباد
برگزاری مسابقه قویترین مردان ایران در بهاباد
درپایان مسابقات قویترین مردان، مردانی از بهاباد، بجنورد، گلستان و قزوین به برتری رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ به نقل از طلوع یزد،در مسابقات قویترین مردان کشوردربهاباد ۴۲ ورزشکار از هفت استان در وزن‌های مثبت ومنفی ۱۰۵ کیلوگرم با یکدیگر در آیتم‌های سخت و نفسگیر مواد اسکات تعادلی، حمل چمدان ۲۵۰ کیلویی، حمل کنده، غلطاندن لاستیک و آیتم ترکیبی شامل حمل الوار، گذاشتن گوی و کنده با هم به رقابت پرداختند.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام بهاباد در این خصوص به خبرنگاران گفت: ورزشکاران در این مسابقات که با عنوان کاپ آزاد برگزار شد در مواد اسکات تعادلی، حمل چمدان ۲۵۰ کیلویی ، حمل کنده ، غلطاندن لاستیک و آیتم ترکیبی شامل حمل الوار، گذاشتن گوی و کنده با هم به رقابت پرداختند.
هادی حاتمی زاده بهابادی افزود: این مسابقات دردو وزن مثبت ۱۰۵ ومنفی ۱۰۵ کیلوگرم در ۶ آیتم برگزارشد که درنتیجه دروزن مثبت ۱۰۵ مجتبی زارع عسکری از بهاباد مقام اول ، عباس ربانی از خراسان شمالی مقام دوم ومجید عباسی از استان گلستان مقام سوم را کسب کردند .
همچنین در وزن منفی ۱۰۵ کیلو گرم آقای محمد کریمیان از استان کرمان مقام اول ، حامد خالقی از بهاباد مقام دوم و علی شکری از استان قزوین مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافتند .
داوری این مسابقات را پهلوانانی همچون علی اسماعیلی و کریم تالشی برعهده داشتند.
رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام بهابادعنوان کرد: رشته بدن‌سازی و پرورش اندام یکی از محبوب‌ترین رشته‌ها برای جوانان بهابادی است و اشتیاق جوانان در این رشته مثال‌زدنی است.
گفتنی است، این مسابقات زیرنظر هیات بدنسازی و پرورش اندام و با همکاری فرمانداری ، شهرداری و شورای اسلامی شهر واداره ورزش وجوانان بهاباد، برگزار شد.
شایان گفتن است تماشاچیان وشرکت کنندگان بی شمار بهابادی برای دیدن وتماشای این مسابقه جذاب به محل برگزاری مسابقه آمده بودن که جای قدردانی وتشکر از این مردم خوب را دارد.