کاری از پول های کثیف دشمن بر نمی آید
کاری از پول های کثیف دشمن بر نمی آید
عضو شورای شهر تهران با اشاره به هزینه دشمن برای تهیه ویدیو و دیوار نویسی در کشور گفت: جمهوری اسلامی در گوشت و خون مردم است و هرچقدر هم از این پولها خرج کنند به جایی نمی رسند.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛  به نقل از  افق تهران، سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران در نود و هفتمین جلسه شورای شهر که صبح روز ۲۴ مهرماه برگزار شد اظهار کرد: هفته گذشته یکی از بستگان ما از شهرهای کویری موضوعی را مطرح کرد؛ این فردی باری را با کامیون برای مشهد زده بود که صاحب بار پیشنهاد ضبط ویدئوی آتش زدن عکس و پرچم در ازای ۵ میلیون تومان به وی می دهد.

وی افزود: اینکه گرفتاری های اقتصادی در کشور وجود داشته باشد موضوع عجیبی نیست، اما اینکه پول خرج کنیم فردی اقدام به دیوار نویسی و ضبط ویدئو در نقاط مختلف کشور کند عجیب است.

علوی با بیان اینکه باید ببینیم پول‌هایی که دشمن برای تخریب کشور استفاده می‌کنند از کجا می‌آید گفت: جمهوری اسلامی و انقلاب در گوشت و‌پوست مردم آغشته شده و هر چه این پولهای کثیف توسط دشمن خرج شود نه تنها تاثیر مورد نظر انها را نخواهد داشت بلکه اقتدار و نفوذ جمهوری اسلامی را در قلب و جان مردمش نشان میدهد.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: باید مشکلات مردم را حل کنیم و قدر مردم خوبمان را بیش از گذشته بدانیم.