وضعیت باند دوم محور بردسکن به خلیل آباد و انابد تعیین تکلیف شود
وضعیت باند دوم محور بردسکن به خلیل آباد و انابد تعیین تکلیف شود
امام جمعه شهرستان بردسکن گفت: بیش از 25 سال است که بردسکن به شهرستان ارتقاء پیدا کرده ولی راههای مواصلاتی ما دچار عقب ماندگی است و در شش ماهه اول امسال بیش از 500 فقره تصادف رخ داده؛ لذ از استاندار خراسان رضوی درخواست داریم وضعیت باند دوم محور بردسکن به خلیل آباد و بردسکن به انابد را تعیین تکلیف کنند.

به گزارش پایگاه خبری ترشیز خوان؛ حجت الاسلام علی اصغر امینی، امام جمعه شهرستان بردسکن در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: مدیران تازه نفس باید کاستی ها و مشکلات جامعه را مرتفع کنند چرا که مردم از شعار زدگی خسته شده اند و به وعده وعیدهای مسئولان دلخوش نیستند.

امام جمعه بردسکن بیان داشت: با توجه به اینکه استاندار خراسان رضوی یک نیرویی میدانی است  و اشراف کامل به استان دارد امید است بتواند مشکلات استان به ویژه مناطق محروم را مورد بررسی و نسبت به رفع آن اقدام کند.

وی از استاندار خراسان رضوی خواست با تبعیت از رئیس جمهور که سفرهای استانی خود را از مناطق محروم آغاز کرده است وی نیز سفرهای شهرستانی خود را از مناطق محرومی چون بردسکن که ۳۰۰ کیلومتر تا مرکز استان فاصله دارد آغاز کند.

حجت الاسلام امینی عنوان کرد: بردسکن در مسیر چندین استان کشور قرار گرفته است و به عنوان دروازه خراسان رضوی ضرورت دارد توجه ویژه‌ای به این شهرستان شود.

وی بیان کرد: شهرستان بردسکن علی رغم اینکه بیش از ۲۵ سال است به شهرستان ارتقاء پیدا کرده است ولی هنوز به لحاظ راههای مواصلاتی دچار یک عقب ماندگی است و متاسفانه در شش ماهه اول امسال بیش از ۵۰۰ فقره تصادف در راههای مواصلاتی شهرستان رخ داده است که بیش از ۳۰۰ نفر مجروح و ۱۹ نفر فوتی داشته است.

حجت‌الاسلام امینی از استاندار خراسان رضوی خواست با سفر به شهرستان بردسکن حداقل وضعیت باند دوم محور بردسکن به خلیل آباد و بردسکن به انابد را تعیین تکلیف کند.

امام جمعه بردسکن در ادامه ضمن تأکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: خوشبختانه شهرستان بردسکن در تزریق واکسن جزو شهرستان های موفق در استان است و تاکنون از جمعیت بالای ۱۲ سال شهرستان بردسکن که بیش از ۶۴ هزار نفر می‌باشند ۸۳ درصد دوز اول و ۵۵ درصد هر دو دوز را تزریق کرده اند.

حجت الاسلام امینی با گرامیداشت هفته نوجوان و بسیج دانش آموزی به یوم الله ۱۳ آبانماه اشاره کرد و با توجه به شیوه‌های تبلیغات دشمنان علیه نظام یادآور شد: همانطوری که در دوران دفاع مقدس دست به دست هم دادیم و با تمام توان و ظرفیت، دشمنان را در اهداف خود ناکام کردیم امروز هم باید در همه حوزه ها گام به گام حرکت کنیم تا در مقابل شیوه های جنگ دشمنان پیروز میدان شویم.

خبرنگار: حوریه صادقی زیرک آباد

انتهای پیام/